خرید دوره های آنلاین کنکور

/
خرید دوره های آنلاین کنکور

خرید دوره های آنلاین آموزش دروس کنکور مونو

آموزش مجازی کنکور آنلاین در مدرسه مونو

این روش آموزشی کاملا برخلاف آموزش آفلاین است چرا که بستر فعالیت آن اینترنت و فضای وب می‌باشد. در واقع پیشرفت‌های زیادی که در دنیای اینترنت به وجود آمد، آموزش مجازی نیز دستخوش تغییرات زیادی شد. در این روش آموزشی دیگر نیازی به تهیه محتوای درسی در زمان مقرری نیست و سرعت به بالاترین حد خود می‌رسد چرا که آموزش آنلاین تفاوت چندانی با آموزش حضوری و فیزیکی به سبک رایج مدارس و دانشگاه‌ها ندارد و تنها تفاوت آن این است که در محیطی مجازی و بستر اینترنت می‌باشد.
در حقیقت شما کلاسی زنده و پویا دارید که استاد در حال تدریس است و دانشجویان نیز در طول تدریس به بحث و گفتگو پیرامون موضوعات کلاس می‌پردازند. آزمون‌ها به سرعت برگزار می‌شوند و امکان تقلب به پایین‌ترین حد خود می‌رسد و پاسخ آن نیز بلافاصله در اختیار دانشجو قرار می‌گیرد.

به شما در این بخش خواهیم آموخت چطور با سرعت، بادقت و حرفه ای با نکات و روش های تست زنی آشنا بشی تا بتونی توی درس مدنظرت در کنکور نتیجه مثبت بگیری.

وبینار و کارگاه های آموزشی

 مونو جت در یک پلتفرم متفاوت به تحلیل عمیق تست ها و ارائه نکات و مطالب در قالب های نکته و تست ، جداول ، پک های تحلیلی تست های کنکور ، زمینه خوانی تست ها و سایر روش ها می پردازه و شما رو در یک زمان کوتاه به آمادگی صد درصدی از مطالب نزدیک و نزدیک تر میکنه .

دوره های آنلاین آمادگی امتحان نهایی

هر آن چیزی که ما برای آموزش و خلاصه برداری و جمع‌آوری و به یادآوری و بازیابی اطلاعات مورد نیاز داریم رو در اختیار شما قرار میده ، در کنار اینکه مونو زیپ بستری را آماده می کند تا ما در کوتاه ترین زمان بتونیم به دقیق ترین و ظریف ترین مباحث و نکات اشاره کنیم

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است